Promocje

WIELKANOC 2019

Bajkowa Wielkanoc w drewnianym Dworku w Puszczy Białowieskiej!!! We dwójkę,  rodzinnie lub w gronie przyjaciół (nawet 10 osob) – dla każdego mamy do zaproponowania coś niezwykłego! Rowery na cały pobyt gratis, bania w promocji, a do tego wiosenna Puszcza, żubry za płotem, klangor żurawi – gdzie może być piękniej???

 

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY 15 – 17 marca 2019

 

W tym roku przyłączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji Polska – zobacz więcej, w ramach której każdy z nas może odkrywać piękno polskich krajobrazów w promocyjnych  cenach!

 

 

 

 

 

 

 

Na weekend 15 – 17 marca oferujemy pobyt w Mansardzie przy Dworku Rousseau  dla 2 osób  z rabatem 50%, czyli w cenie 185 zł za cały pobyt. Sprzedaż startuje już 28 lutego i liczy się kolejność napływania zgłoszeń  🙂 Zapraszamy! Warto powitać wiosnę na skraju Puszczy Białowieskiej – żurawie już przyleciały!!!

 

Rabat 50 % NA SIÓDMY POBYT

Zauważyliśmy ostatnio, że coraz więcej naszych gości staje się stałymi bywalcami Pasiek i Świnoroj, co nas niezmiernie cieszy! Żeby podziękować za Państwa powroty, postanowiliśmy wraz z Domem na Rykowisku i Wakacjami na kółkach  zaoferować 50% zniżki na siódmy pobyt (sumujemy wszystkie dotychczasowe rezerwacje wozów, dworku i domu).  Promocja obejmuje dowolną liczbę noclegów w wybranym obiekcie w zaproponowanym przez Państwo terminie (poza Sylwestrem i okresem lipiec-sierpień) – zapraszamy serdecznie!

 

 

Sylwester 2019/2020 – dla większej grupki przyjaciół lub kilku rodzin

Mamy do zaoferowania PAKIET SYLWESTROWY dla maksymalnie 22 osób dorosłych (dodatkowe dzieci na materacach możliwe i gratis) w cenie pościel, Loft, mieszkanie U Emila, U Zofii, Mansarda + Chata Kulturalna na cały pobyt (przepiękna, klimatyczna sala z sypialnią dla 2 osób) z projektorem, sprzętem muzycznym, wielką kuchnią, zastawą dla ok 30 osób + wieczór w bani i gorąca beczka.
Cena pakietu: 16 000 zł / 4 noce: 28.12.2019-1.01.2020. Jeśli pobyt jest dłuższy pozostałe noce według zwykłego cennika poszczególnych mieszkań

UWAGA Oferta jest aktualna jak długo wszystkie mieszkania są dostępne, czyli nie zostaną wynajete osobno – jeśli więc planują Państwo spędzić Sylwestra w większej grupie – radzimy nie zwlekać i już teraz rezerwować 🙂